تبلیغات
فقط بازی
عکس بازی | دانلود بازی | دانلود پچ بازی ها

اسلایدر

از سایت جدید ما دیدن فرمایید
فقط بازی
نظرات مختلف در مورد بازی های مختلف
تا کنون بیشتر بازی های ماشین سواری در دست EA بود که با سری NFS خیلی مشهور شده است. به طوریکه هر جا بریم، بگیم یه بازی ماشین سواری بگو، میگه نید فور اسپید. شرکت codemaster هم با عنوان dirt خود، ماشین بازی های قشنگی منتشر کرد
اما اینبار با عنوانی فوق العاده از شرکت Ubisoft که تا به حال بازی مسابقه ای منتشر نکرده بود، طرف هستیم. تا حالا ماشین بازی، منتشر نکرده اما حالا که منتشر کرده، کولاک کرده!
Ubisoft، عنوان Driver San Francisco را در 28 sep امسال(2011) منتشر کرد. بازی ای سرشار از ایده های نو و داستانی پر هیجان و مراحل متنوع!
گرافیک:
گرافیک بازی بسیار خوب طراحی شده و خیلی طبیعی است. شکستن شیشه های ماشین ها و خراب شدن قسمت هایی که تصادف می کنید از ویژگی های این بازی است. همچنین حرکت دستان راننده، به خوبی طراحی شده که به هنگام عوض کردن دنده،پیچ زدن، ترمز کردن، بدن راننده به طور طبیعی تکان می خورد.گیم پلی:
گیم پلی بازی با تمام ماشین بازی هایی که تا به حال منتشر شده بود، تفاوت دارد. در بازی ویژگی ای به نام shift اضافه شده که در هیچ ماشین بازی ای دیده نمی شود.
shift کردن در بازی به این صورت است که، هنگامی که شما به عنوان پلیس در ماشین A هستید و به دنبال ماشین خلافکار B در حال رانندگی هستید. در این هنگام برای متوقف کرد B، شما به ماشین C که از روبرو می آید shift می کنید و کنترل آن ا بدست می گیرید و سپس از روبرو به ماشین B می زنید تا آن را متوقف کنید.
در بازی خیلی خوب با این ویژگی می توانید مانور دهید. همچنین مراحل بسیار متنوع آن، سبب می شود، کاربرد های تازه ای از shift کردن را، پیدا کنید.داستان:
داستان هم خوب و جذاب است. شما به عنوان پلیسی هستی که به دنبال یک دزد فراری است. در اواسط داستان می فهمید که آن دزد هم قادر به shift کردن است، پس می تواند هنگامی که در حال رانندگی هستید ، ناگهان ماشینی از رویرو ب سمت شما آید و به شما ضربه بزند، البته این کار در یکی از مراحل اجرا شد.
اما توجیه اینکه چطور شما می توانید به جای راننده ماشین دیگری باشید خیلی خوب نبود.در کل بازی بسیار سرگرم کننده ای است و پر از هیجان و ایده های تازه!
پیشنهاد می کنم حتی اگر از ماشین بازی خوشتان نمی آید، حتما این بازی رو بازی کنید که با همه ی ماشین بازی های تفاوت دارد.طبقه بندی: ماشین سواری،
برچسب ها: Driver، Driver: San Francisco، درایور، ماشین سواری، racing، shfit، پلیسی، دزد و پلیس، بازی Driver،
امتیاز دهید:
ارسال در تاریخ جمعه 29 مهر 1390 توسط Seyyed