تبلیغات
فقط بازی
عکس بازی | دانلود بازی | دانلود پچ بازی ها

اسلایدر

از سایت جدید ما دیدن فرمایید
فقط بازی
نظرات مختلف در مورد بازی های مختلف
سری بازی های هیتمن، که گل سر سبد آن، همین نسخه ی آخر، یعنی هیتمن 4: پول خون (Hitman 4: Blood money) است، توسط شرکت IO ساخته و توسط eydoes منتشر شده اند. سری هیتمن، یک بازی اکشن، فکری، مخفی کاری و سوم  شخص است.
 
هیتمن 4، در سال 2006 ساخته شده است. در این بازی، شما نقش یک قاتل بسیار حرفه ای را دارید و باید ماموریت های خود را انجام دهید. شما که یک آدم شبیه سازی شده (که code name او 47 است) هستید، می توانید مامورت های خود را بصورت کاملا مخفیانه و حیرت اگیز انجام دهید و یا کاملا آشکار، همه را بکشید و ماموریت را به پایان برسانید. اما اگر روش اول را انتخاب کنید، حیران و بهت زده خواهید شد و دهانتان از تعجب باز خواهد ماند که چنین زیبا و مخفیانه، توانسته اید شخص مورد نظر را بکشید (واقعا شما متعجب خواهید شد). برای مثال، در یکی از مراحل، شما بعد از فهمیدن مکان، باید یک اسلحه ی واقعی را با اسلحه ی الکی بازیگر تئاتر عوض کنید و بعد، در حالی که با لباس مخصوص خود، از صحنه خارج می شوید، شاهد کشته شدن شخص مورد نظر، در صحنه ی تئاتر، توسط بازیگر خواهید بود! (ببینید که این بازی، چقدر فکری است!)
این بازی را به شما پیشنهاد می کنم تا حتما بازی کنید. (این «حتما» مثل بقیه ی «حتما»ها نیست. چون این بازی واقعا بسیار زیباست. (برای فهمیدن داستان هیتمن،نسخه های 1 و 3 را بازی کنید. همچنین نسخه ی 2 هم پیشنهاد می شود.)
این بازی بسیار زیبا و فکری است. هیجان را در این بازی حس کنید. فکر خود را بکار بیندازید و ماموریت خود را انجام دهید.
گرافیک بازی عالی است.طبقه بندی: اکشن، فکری، سوم شخص،
برچسب ها: هیتمن 4، پول خون، خون بها، Hitman 4، blood money، IO، eydoes،
امتیاز دهید:
ارسال در تاریخ شنبه 26 شهریور 1390 توسط استاد سیاه